0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Fundraising NNO

 Tento dotazník je adresován neziskovým organizacím Středočeského kraje (případně Prahy) a slouží k realizaci praktické části bakalářské práce na České zemědělské univerzitě v Praze na téma "Fundraising neziskových organizací". Klade si za cíl zjistit úroveň Fundraisingu NNO ve vybraném kraji.
 Dobrý den,

Předem děkuji za Váš čas a ochotu. Dotazník má 12 otázek, zabere Vám minutu a mně pomůže vypracovat bakalářskou práci. Je samozřejmě naprosto anonymní a slouží pouze ke studijním účelům.
Průzkum obsahuje 12 otázek.
Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás, pokud se na tyto údaje nějaká otázka v průzkumu výslovně nedotazuje.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.