0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Zodpovědnost za stav přírody

Dotazníkové šetření studentů
Vážená paní, vážený pane, jsem studentem/studentkou České zemědělské univerzity v Praze a provádím šetření názorů veřejného mínění na problematiku ochrany životního prostředí. Myslím, že je velice důležité vědět, co si lidé myslí o svojí roli v ochraně životního prostředí a jak jsou o této problematice informmováni. Šetření je důvěrné a anonymní a výsledky budou použity pouze v rámci výuky. Děkuji za Váš čas a spolupráci.
There are 10 questions in this survey.
Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.