0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Dotazník pro zájemce o problematiku výzkumu venkova

Vážená paní, vážený pane,
dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníku určeného pro zájemce o problematiku venkova. Získané informace budou využity pro přípravu webového portálu určeného právě pro Vás - pro všechny, kdo se o venkov zajímáte z hlediska své profese, výzkumu, výuky či z jiného důvodu.
Náš projekt ("Prostředí vědeckého výzkumu v oblasti rurální sociolgie v ČR a jeho rozvoj" - IGA PEF ČZU 2012-2013) si mimo jiné klade za cíl zlepšit spolupráci v oblasti výzkumu venkova, a proto i toto téma v dotazníku zahrnuto.
Postupujte prosím podle instrukcí u jednotivých otázek. Povinné otázky jsou označeny červenou hvězdičkou. V případě jejich nevyplnění Vás systém upozorní.
Pokud nám poskytnete svou e-mailovou adresu (na konci dotazníku), budeme Vás informovat o dalším postupu přípravy a možném zapojení v našem projektu. Vaše jméno však nebude spojováno s předchozími odpověďmi (pokud trváte na zachování anonymity a zároveň chcete dostávat informace, napište mi prosím na e-mail marikova@pef.czu.cz). V případě jakýchkoliv dalších dotazů či připomínek prosím využijte stejný e-mail.

Za vyplnění předem děkuje projektový tým studentů Katedry humanitních věd ČZU v Praze
Ing. Pavlína Maříková, Ing. Jiří Sálus a další
There are 40 questions in this survey.
Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.