Logo ČZU

Fundraising NNO


 Tento dotazník je adresován neziskovým organizacím Středočeského kraje (případně Prahy) a slouží k realizaci praktické části bakalářské práce na České zemědělské univerzitě v Praze na téma "Fundraising neziskových organizací". Klade si za cíl zjistit úroveň Fundraisingu NNO ve vybraném kraji.

 Dobrý den,

Předem děkuji za Váš čas a ochotu. Dotazník má 12 otázek, zabere Vám minutu a mně pomůže vypracovat bakalářskou práci. Je samozřejmě naprosto anonymní a slouží pouze ke studijním účelům.


Průzkum obsahuje 12 otázek.
  Prohlášení o zachování soukromí
Tento průzkum je anonymní.
Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují. Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.
 


Tato stránka neobsahuje názory a informace, které by vyjadřovaly oficiální stanovisko České zemědělské univerzity v Praze.

Systém dotaznik.czu.cz provozuje OIKT ČZU.